طراحی سایت نوبت‌دهی

سایت نوبت‌دهی خود را به تیم ما بسپارید.

اغلب کسب‌وکارهای کوچک بدون توجه به اینکه آیا به درستی کار می کنند و به اندازه‌ی کافی خوب هستند، به کار خود ادامه می‌دهند و گرفتار انبوهی از دفترهای قرارهای ملاقات، نوبت و فاکتور های پرداختی می‌شوند. این دفترها، برای پیدا کردن قرار خاصی در گذشته، تجزیه و تحلیل، حساب و کتاب، شرکت را دچار مشکل می‌کنند. اما استفاده از سیستم‌‌های جلسه و نوبت‌دهی آنلاین، دیگر دردسرهای گفته شده را ندارد و همچنین راحتی و سهولت استفاده و وضوح اطلاعات را به همراه دارد.

معایت روش های قدیمی نوبت‌دهی

دفترهای نوبت‌دهی و تنظیم قرار ملاقات، اگرچه قابل اعتماد هستند ولی هزینه و دردسرهای زیادی دارند، مثلا اگر مشتری بخواهد تاریخ رزرو خود را تغییر دهد یا بخواهد یادداشتی سابقه ی خود را تغییر دهد( مانند سابقه ی بیماری برای پزشک) یا بخواهد خدمات مورد نیاز خود را کم یا زیاد کند( مانند خدمات سالن های زیبایی)، این کار دشوار و دارای خوانایی کم خواهد بود.

سیستم های نوبت‌دهی تلفنی دارای اشکالاتی مانند اشغال بودن خط تلفن، نیاز به اپراتور برای تنظیم قرارها، مشکل در خطوط، قطع و وصل شدن صدا و درست شنیده نشدن زمان و خدمات مورد نظر کاربر می‌باشد.

مزایای سایت نوبت‌دهی

  • سیستم‌های نوبت‌دهی آنلاین، هم در زمان کاربر بسیار صرفه‌جویی می‌کند که شخص می‌تواند زمان ملاقات دقیق به همراه نکات موردنظر خود را وارد کند و اگر لازم باید باشد بدون مشکل در آنها تغییراتی ایجاد کند. همچنین برای صاحب کسب و کار هم باعث صرفه‌جویی در هزینه ها می‌شود، زیرا به نیروی اپراتور برای تنظیم قرارها دیگر نیازی نیست و همچنین نوبت‌ها به همراه توضیحات، به صورت خودکار مرتب و روزانه در دسترس هستند که اینکار در زمان صاحب مشاغل مانند پزشکان بسیار صرفه جویی می‌کند.
  • این کار صرفه‌جویی قابل توجهی برای شرکت به همراه دارد و فقط نیاز به یک سرمایه ی بسیارکم اولیه برای راه‌اندازی دارد که در کوتاه مدت جبران می‌شود. به کمک این سیستم می‌توان کاری کرد که بعد از تایید نوبت توسط مشتریان، از آنها خواسته شود تا هزینه را پرداخت کنند. این کار یک روش درآمد خوب برای کسب و کار شما می‌باشد.
  • یادآوری‌های ایمیل و پیامک را می‌توان به صورت رایگان ارسال کرد. این می‌تواند یک راه خیلی خوب برای جلب رضایت مشتری باشد. زیرا امروزه مشغله‌ی افراد بسیار زیاد می‌باشد و ممکن است قرار ملاقات خود را فراموش کنند.
  • به کمک سیستم نوبت‌دهی آنلاین، می‌توان تمامی اطلاعات مربوط به مشتری از جمله سابقه نوبت‌ها، نظر کاربر، میزان رضایت او و گزارش جلسات گذشته را ذخیره کرد و به راحتی با یک سرچ به آنها دسترسی داشت.
  •  یکی از بزرگ‌‌ترین خدمتی که سیستم نوبت‌دهی آنلاین انجام می‌دهد، این است که از به‌هم‌ریختگی و بی نظمی جلوگیری می‌کند. همچنین هیچ دو نوبتی در یک تایم صادر نمی‌شوند. این نظم، احترام به وقت مشتریان می‌باشد و باعث جلب اعتماد آن‌ها می‌شود.

تیم ایران‌تکنیک آماده‌ی خدمت رسانی به تمامی مطب‌ها، سالن‌های زیبایی و سایر مشاغل مورد نیاز نوبت‌دهی می‌باشد. همین امروز برای مشاوره ی رایگان و ثبت سفارش، با کارشناسان ما تماس بگیرید تا همیشه پیشرو باشد.