طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکت خود را به ما بسپارید.

امروزه یک وب‌سایت خوب، یکی از قدرتمندترین ابزارهای بازاریابی دیجیتالی است که کارآفرینان می‌توانند از آن استفاده کنند. داشتن یک وب‌سایت شرکتی برای برندسازی و معرفی فعالیت‌های شرکت امری ضروری است. سایت مانند یک بروشور و کاتالوگ پیشرفته برای معرفی شرکت در جامعه می‌باشد. یک نظرسنجی در سال 2021 از بیش از 1200 صاحب کسب و کار نشان داد که از هر 4 کسب‌وکار کوچک 1 شرکت، وب‌سایت ندارد. بسیاری از صاحبان مشاغل ممکن است فکر کنند که داشتن حساب کاربری در رسانه‌های اجتماعی مانند فیس‌بوک، توییتر، اینستاگرام و لینکدین کافی است. اما با این حال، بدون وب‌سایت، کسب‌وکارهای کوچک فاقد «پایه اصلی» هستند. امروزه چون اکثر مردم جهان به اینترنت دسترسی دارند و دارای گوشی هوشنمد هستند به راحتی می‌توانند هر در لحظه به سایت شما دسترسی داشته باشند و این یک راه ارتباطی مطمئن و همیشگی می‌باشد.

مزایای داشتن سایت شرکتی

داشتن یک وب‌سایت حرفه‌ای به شما کمک می‌کند به جای داشتن یک کسب‌وکار کوچک در شهر خود، با افراد بیشتری در همه جای کشور خود یا حتی دنیا ارتباط داشته باشید و موفقیت‌های بیشتری را در سطح بزرگ‌تر داشته باشید. یک وب‌سایت به شما کمک می‌کند تا صنعت و حرفه‌ی خود را در سطح بسیار بزرگی معرفی کنید و باعث برندسازی و شهرت برند خود شوید.

مشتریان می‌توانند با یک سرچ ساده صنعت و شرکت شما را در اینترنت پیدا کنند و بشناسند و بهتر با خدمات و محصولات شما آشنا شوند. همچنین با گذاشتن وبلاگ، مقالات و دادن اطلاعات مفید به کاربران خود، می‌توانید هر چه بیشتر اعتماد آنها جلب و تبلیغی بدون هزینه برای کسب‌وکار خود داشته باشید.

به کمک یک وب‌سایت حرفه‌ای می‌توانید پایگاه داده‌ای از شماره تماس و ایمیل و آدرس کاربرانی که در سایت ثبت‌نام می‌کنند داشته باشید و هر زمان که تمایل داشته باشید، می‌توانید به راحتی و بدون هزینه، از این اطلاعات برای تبلیغات برند خود استفاده کنید و کاربران خود را از اتفاقات جدید، تخفیفات ویژه و سایر اطلاعات موردنظر خود مطلع کنید.

 به کمک یک وب‌سایت شما می‌توانید تاریخچه‌ی شرکت خود را به ثبت کنید و تمامی فعالیت‌های شرکت، پیشرفت‌ها و تجربه‌های کاری تا به امروز را به همراه متن، عکس و فیلم به صورت کامل در سایت خود درج کنید. این کار باعث اعتمادسازی کاربران به کسب و کار شما و همکاری بیشتر با شما خواهد شد.

زمانی که یک سایت داشته باشید می توانید ایمیل آدرس‌ سفارشی شرکت خود را داشته باشید. یعنی یک ایمیل تجاری منحصر به فرد داشته باشید و برای تعامل با همکاران و مشتریان خود از آن استفاده کنید که این‌کار در برندسازی بسیار موثر است و حس اعتماد را در کاربران افزایش می دهد.

همین امروز سفارش خود را ثبت کنید تا از دنیای رقابت جا نمانید و همپای رقبای خود پیشرفت کنید