حریم خصوصی

شرکت ایران‌تکنیک به اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تماس، ایمیل برای پاسخگویی و ارائه خدمات کامل و درست به مشتریان نیاز دارد و به دلیل آنکه همه‌ی فعالیت‌های شرکت ایران‌تکنیک براساس اصول تجارت الکترونیک می‌باشد، هیچ کدام از اطلاعات کاربران منتشر نخواهد شد. وارد کردن اطلاعات شخصی و تماس کاربر برای پیگیری درخواست لازم می‌باشد، بنابراین باید آدرس ایمیل و تلفن رسمی و مورد تایید وارد شود، زیرا تمامی ارتباطات و تعاملات شرکت با کاربر از این طریق انجام می‌شود. بنابراین تمامی اطلاعات وارد شده توسط مشتری به منزله‌ی صحت اطلاعات می‌باشد و در صورتی که اطلاعات به طور کامل وارد نشده باشد، ایران‌تکنیک می‌تواند اطلاعات تکمیلی از مشتری بخواهد.

شرکت ایران‌تکنیک برای نصب و به‌روزرسانی اپلیکیشن، نیاز به اطلاعاتی از سیستم کاربر مانند زبان و نوع سیستم عامل دارد ولی این اطلاعات برای رفع مشکلات سیسمی و تجربه‌ی کاربری بهتر می‌باشد. این اطلاعات، تنها توسط شرکت ایران‌تکنیک در جهت رفاه کاربر استفاده می‌شود و در اختیار شرکت‌های دیگر قرار نمی‌گیرد. قابل ذکر است که حفظ و نگه‌داری نام کاربری و رمزعبور برعهده‌ی کاربر می‌باشد و کاربر باید در حفظ و نگه‌داری آن کوشا باشد تا از هرگونه سوءاستفاده از پروفایل کاربر جلوگیری شود. هرگونه سوءاستفاده از این طریق برعهده‌ی کاربر می‌باشد.

شرکت ایران‌تکنیک، برای اطلاع‌رسانی تخفیف‌ها، اطلاعات سفارش و سرویس‌های جدید به ایمیل و شماره تماس، پیام ارسال می‌کند. ایمیل شرکت ایران‌تکنیک info@irantechnic.ir می باشد.هر گونه پیام با ایمیل‌های دیگر تخلف و سوءاستفاده از نام شرکت ایران تکنیک محسوب می‌شود. در صورت داشتن هرگونه سوال با کارشناسان ما تماس بگیرید.