خدمت میزبانی وب

میزبانی وب سایت خود را به ما بسپارید.

میزبانی وب، به معنی این است که فایل های یک وب سایت روی سرور وب آپلود می شود. در آن سرور به هر وب سایت، بسته به نیاز، مقداری رم و هارد و پهنای باند اختصاص داده می شود. این اختصاص منابع بسته به نیاز هر سایت متفاوت می باشد. بسته به نوع خدمت سایت و منابع مورد نیاز آن، هزینه ی پرداختی می تواند از رایگان تا گران قیمت تغییر کند.

اگر خودتان سروری برای وب سایتان ندارید و نیاز به یک میزبان وب دارید، باید میزبانی قابل اعتماد داشته باشید که دارای بارگذاری سریع باشد و کاربران را منتظر لود صفحات نگذارد. هر میزبان وب باید دارای ارتباطات پایدار و 24 ساعته باشد. پس حتما قبل از ثبت سفارش خود، تاریخچه و آپتایم میزبان مورد نظر خود را بررسی کنید. زیرا سایتی که دسترسی به آن دچار مشکل باشد و قطعی داشته باشد، کاربران خود را از دست می دهد. حتی اگر سایت مشکل قطعی و از دسترس خارج شدن هم نداشته باشد ولی لود آن کند باشد، کاربران را خسته می کند و به راحتی کاربران به سایت های رقیب می روند. ترافیک و پهنای باند مسئله ی مهم دیگری است که باید بر اساس محتوای سایت خود (مثلا داده های سایت شما ویدیو می باشد یا صدا یا فایل های سنگین دانلودی یا….) میزان پهنای باند مورد نیاز خود را انتخاب کنید. کنترل پنل مورد مهم دیگری است که در انتخاب میزبان وب اثر دارد. زیرا به کمک کنترل پنل می توانید سایت خود را مدیریت کنید و تغییرات مورد نظر خود را اعمال کنید. مثلا یکی از پنل های پرکاربرد Cpanel می باشد.

یکی از مهم ترین ویژگی های یک میزبان وب پشتیبانی 24/7/365 است که هر زمان، سایت شما دچار هر نوع مشکل فنی شد، در سریع ترین زمان ممکن آن مشکل حل شود.

11 سال میزبان شما هستیم!
11 سال میزبان شما هستیم!

11 سال میزبان شما هستیم!

ما با نام تجاری یوهاستینگ، 11 سال است که میزبان سایت‌های شما هستیم. ما با کسب جایزه‌ی بهترین هاستینگ ایران، در جشنواره وب ایران برحسب آراء مردمی، مفتخر به اعتماد شما هستیم و همواره در تلاشیم تا خدمات خود را بهبود بدهیم و روزبه‌روز رضایت و اعتماد شما عزیزان را بیشتر کنیم.

بیشتر بخوانید