خدمات زیرساخت و شبکه

خدمات زیرساخت و شبکه ی خود را به ما بسپارید.

سرویس‌های زیرساخت و شبکه

سرویس‌های زیرساخت و شبکه

امروزه خدمات شبکه از نیازهای مهم و اساسی و عضو جدانشدنی تمامی شرکت‌ها می‌باشد. شبکه و زیرساخت فقط شامل راه‌اندازی نیست. برقراری امنیت یکی از مهم‌ترین بخش‌های شبکه می‌باشد. پس باید این کار را به تیمی حرفه‌ای با تجربه‌ی بالا واگذار کرد تا اقدامات لازم را در کم‌ترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت انجام دهد. نمونه‌ای از خدمات ایران‌تکنیک در حوزه‌ی شبکه را در زیر مشاهده می‌کنید.

انجام خدمات passive
انواع سرویس های مایکروسافت
روتینگ و سوئیچینگ
انواع خدمات ذخیره سازی
آنالیز و طراحی شبکه
انواع خدمات وایرلس و مایکروویو
هوشمندسازی
پشتیبانی شبکه
آموزش
مشاوره رایگان
سرویس‌های زیرساخت و شبکه

نصب انواع آنتن

تیم ما به صورت حرفه‌ای آماده‌ی نصب کامل،کانفیگ و راه‌اندازی، توسعه، امکان سنجی، نگهداری، جمع آوری و رفع اشکال شبکه وایرلس و تجهیزات رادیویی در انواع برندهای وایرلس و مایکروویو، در تمامی ارتفاع‌ها با فرکانس‌های مختلف می‌باشد.

  • کار با انواع برندها، در ارتفاع‌های مختلف، انواع فرکانس‌ها
نصب انواع آنتن

آرایش رک

اگر کابل‌ها به درستی جادهی و مرتب نشوند، باعث پیچیده شدن کابل‌ها و آسیب به آنها و ایجاد و مشکل در شبکه می‌شود. آرایش درست رک و تجهیزات شبکه، در نحوه‌ی صحیج سازمان نقش مهم و اساسی دارد و باعث تهویه‌ی هوا و خنک شدن بهتر دستگاه‌ها و جلوگیری از آسیب به آنها می‌شود. همچنین باعث کوتاه شدن زمان عیب‌یابی و رفع مشکلات به وجود آمده می‌شود.

  • طراحی بی‌نظیر، سریع‌ترین زمان، کابل‌کشی مرتب، نظم عالی
آرایش رک

تیم ایران‌تکنیک در تمامی زمینه‌های زیرساخت و شبکه مانند خدمات پسیو واکتیو و تمامی برندها از جمله سیسکو، مایکروسافت، هوآوی، میکروتیک و …. آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان می‌باشد. خدمات تیم ما شامل روتینگ و سوئیچینگ، آنالیز و طراحی شبکه، پشتیبانی شبکه، انواع خدمات وایرلس و مایکروویو، انواع سرویس‌های مایکروسافت، انواع خدمات ذخیره‌سازی و هوشمندسازی می‌باشد. حتی لازم نیست نگران تهیه‌ی تجهیزات موردنیاز خود باشید، ما صفر تا صد کار را برای شما انجام می‌دهیم.

تیم ایران‌تکنیک با 15 سال تجربه‌ی کاری، تمامی نیازهای شما را می‌شناسد و راهی برای آن دارد. پس با خیالی از همه جهت راحت، کار خود را به ما بسپارید و با مشاوره‌ی رایگان تیم ما بهترین تصمیم را بگیرید. همین الان با ما تماس بگیرید!