خدمات تلفن های تحت شبکه

بهترین خدمات تلفن‌های تحت شبکه را از ما بخواهید.

پروتکل ویپ، نوعی سیستم تلفنی است که به جای استفاده از روش های سنتی، از اتصال اینترنتی برای برقراری تماس استفاده می کند. تنها با استفاده از اینترنت پرسرعت می توانید با هر کجا که می خواهید ارتباط برقرار کنید. تلفن ویپ خود را می توانید از طریق یک نرم افزار، بر روی رایانه یا دستگاه تلفن همراه یا تلفن های دیجیتال راه اندازی کنید. ویپ تماس های تلفن را به داده هایی تبدیل می کند که از طریق اینترنت ارسال می کند.  اگر اینترنت قوی دارید، می توانید بدون هزینه ی پرداختی برای تماس های خود، ارتباط های پایداری داشته باشید. با در نظر گرفتن تمامی  امکاناتی که ویپ در اختیار ما می گذارد، هزینه ی آن به طرز فوق العاده ای پایین است.  

راه اندازی ارتباط تلفن های تحت شبکه را می توان به دو صورت انجام داد: سیستم های نرم افزاری و سیستم های سخت افزاری. سیستم های سخت افزاری دقیقا مثل تلفن های رومیزی سنتی هستند ولی از اینترنت برای برقراری ارتباطات تماس استفاده می کند. سیستم های نرم افزاری، بر روی سیستم های شما نصب می شوند و از نرم افزار برای ارسال و دریافت تماس استفاده می کند. در ارائه دهنده ی خدمات تلفن های تحت شبکه باید به دنبال ویژگی های زیر باشید:

قابلیت اطمینان

سازگاری با شبکه ی شما

پشتیبانی 24 ساعته

مزایای ویپ

مزایای ویپ

هزینه‌های پایین
افزایش دسترسی
قابلیت حمل
مقیاس‌پذیری بالا
کیفیت صدای واضح
پشتیانی همزمان صدا و تصویر
انعطاف‌پذیری بالا با تلفن‌های نرم‌افزاری
مشاوره رایگان
مزایای ویپ

نمونه‌هایی از پژوه‌های تیم ایران‌تکنیک

تیم ایران‌تکنیک هر آنچه که شما برای داشتن یک سیستم تلفنی تحت شبکه نیاز دارید را دارد. از تهیه‌ی تجهیزات گرفته تا راه‌اندازی و پشتیبانی 24 ساعته. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره‌ رایگان با تیم ما تماس بگیرید.